Omvendt PoE switch 4x10M/100M/1000M-Port & 2 SFP, Gigabit Ethernet switch PCB bundkort

kr140.55

SKU: s10535
Kategori: Computer & Kontor
Del på sociale medier:

Tags: 10g sfp, dell switch gigabit, poe omvendt, 10g sfp skifte, fiber switch, 10gb ethernet-switch, 10gb ethernet, 10g ethernet-switch, Netværk Switch, ethernet gigabit switch.

HARDWARE EGENSKABER

Grænseflader

04 portas RJ45 10/100M/1000M

2SFP havne 1,25 Gigabit/s

Netværk Mídias

10Base-T: Par 2 Kategori 3(Cat3) og frem for UTP/STP(≤150 m)

100Base -TX: 2 Par Category 5(Cat 5), og frem for UTP/STP(≤150 m)

1000Base-T: Par 4 Kategori 5(Cat5e) og frem for UTP/STP(≤150 m)

1000Base-SX:62.5 µm/50µm MMF(2m~550 m)

1000Base-LX:62.5 µm/50µm MM(2 m~550 m) eller 10µm SMF(2m~5000 m)

Ventilador

Não usa

Strømforsyning Udgang

DC in12V-52V

POE Portas(RJ45)

Portas de POE: de 1 tronfølgeren 3, Porta 4 é POE ud

POE pinagem

1/2+, 3/6

Capacidade de Dados

16 Gigas

Tabela de Mac-Adresse

4k MAC

Dimensões

Tamanho:210 mm*85mm*28mm(L*W*H)

Overførselshastigheden 1000 mbps
Mærke hasivo
Kommunikation tilstand Fuld-Duplex & Half-Duplex
Certificering CE, FCC, ROHS
Model-Nummer 4G-2S-FG
Pakke Ja
VLAN Ja
Funktion VLAN Support
Skifte Kapacitet 10g
Skifte Type Gigabit Switch

Skriv en anmeldelse!


Du kan også gerne

KuWFi Gigabit POE Switch 4/8/16/24 POE-Porte 10/100/1000 mbps IEEE802.3AF/PÅ Standard RJ45-Hub Switcher Udvide Transmission 250 M
Produkt Beskrivelse 1.Disse er standard POE switch med IEEE802.3af/på protokol, der er designet og udviklet uafhængigt af SSC-Tech til at opfylde behovene af netværk strømforsyning. 2.POE switch vedtager de nyeste high-speed Ethernet-switching chip, ultra-høj backplane båndbredde design, og har ekstremt hurtig databehandling kapaciteter

kr200.72 kr164.58

Kebidumei 16 Ports Fast Ethernet LAN RJ45 Vlan Netværk Switch Switcher 10/100Mbps Hub for Stationære PC med EU/USA-Adapter
kebidumei 16 Ports Fast Ethernet LAN RJ45 Vlan Netværk Switch Switcher 10/100Mbps Hub for Stationære PC med EU/USA-Adapter Funktioner: l Understøtter IEEE 802.3 x flow-kontrol for Fuld Dupleks og modtryk til Halv Duplex l Non-blocking switch-arkitektur, der videresender og filtre pakker på wire-hastighed for maksimal kapacitet l

kr133.12 kr113.17

5 Port Gigabit Netværk Switch 1000 mbps RJ45 LAN-Skrivebordet Fast Ethernet-Switching for Husholdningernes Computer Tilbehør
5 Port Gigabit Netværk Switch 1000 mbps RJ45 LAN-Skrivebordet Fast Ethernet Switching HUB Shunt med EU/USA-Power Adapter for Hjem Skærm Specifikation: Model: TXE034 Stik Type: EU/USA Chipset: for MediaTek/MTK7530 Port størrelse: 5-Port 10/100/1000M Automatisk MDI-MDIX RJ45 Standarder: IEEE 802.3,

kr87.55 kr43.81

KuWFi 10/100/1000 mbps 8 POE-Porte og 2 RJ45-Uplink Porte IEEE 802.3,IEEE 802.3 u,IEEE 802.3 ab,IEEE802.3af/på Standard POE Switch
Beskrivelse POE Switch med 8*10/100/1000M POE-porte og 2*10/100/1000 mbps RJ45-Uplink porte, ved hjælp af høj kvalitet med høj hastighed netværk IC og mest stabile POE chip, POE port opfylder 802.3 af / 802.3 på standard, denne serie af PoE Switch 10/100/1000M Ethernet.Netværket giver en problemfri tilslutning, og PoE power port kan

kr577.28 kr461.80

8 Port 10/100 / 1000 mbps Gigabit LAN Ethernet-Netværk Switch, HUB Desktop Adapter EU Stik
Beskrivelse: Dette er en 10/100/1000 mbps Ethernet-netværk switch, af høj ydeevne og nem vedligeholdelse. Kontakten er dedikeret til en høj hastighed frem efterspørgsel som skoler, små forretninger, kontorer, små virksomheder og andre små steder. Med en attraktiv MINI desktop design, og en 8 ports, det er særligt velegnet

kr149.55 kr116.64

24 RJ45 10/100M/1000M & 2 Optiske port Managed Switch 30 watt AC100-240V 50/60HZ
Ingen Poe lykkedes Skifte Hardware Model S5800W-24G-2S Port 24*10/100/1000M 2*SFP Ledelse havn 1*Console口 Reset-TASTEN 1* båndbredde 56Gbpss/96G Packet forwarding 40.32 Mpps CPU 500MHZ RAM 128M MAC 8K buffer 4.1

kr827.46

Omvendt magten poe POE switch IN/OUT 5V12V24V48V 100mbps 802.3 PÅ/AF 45+78 - dc 5 v~48V lang afstand serie Kraft POE48V12V24V
Productbeschrijving Alle porte er 100M Mode 1: DC i 5~48v 1-8 port POE ud af 5~48V; INGEN DC POE-I-1-port(5~48V) ,2-8 port poe ud af 5~48V(port POE kan være en hvilken som helst port på 1-8, andre porte kan være output) Mode 2: DC i 5~48v 1-4 port POE ud af 5~48V;5-8 lan (INGEN POE ud) INGEN DC POE-I-1-port ,2-4

kr35.78 kr28.60